طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنندطراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

به فاروس طاها خوش آمدید | رسیدگی به شکایات: 09127715105 | ما را در اینستاگرام دنبال کنید:

استاد بابک خطیبی

استاد بابک خطیبی

مدرس درس عربی

آموزش از صفر تا صد عربی به طور کامل، آموزش درس به درس عربی دهم، یازدهم و دوازدهم به طور مجزا هم در جزوه و هم در فیلم

به نام آنکه جان را فکرت آموخت.

با عنایت خداوند منان و با توجه به تجربه دیرینه خود در درس عربی و شناخت چالشها و مشکلات یادگیری دانش آموزان و عدم ارتباط عزیزان با این درس بر آن شدیم تا جزوه و فیلم های آموزشی این درس را به ساده ترین زبان گفتاری و راحت تولید نموده و در راستای موفقیت عزیزان سرزمینمان در اختیارشان قرار دهیم.
از ویژگی های این جزوه و به دنبال آن فیلم آموزشی آن، این است که از صفر تا صد عربی به طور کامل تدریس شده است و درس به درس عربی دهم، یازدهم و دوازدهم به طور مجزا هم در جزوه و هم در فیلم آمده است.

لذا خواهشمندم دانش آموز یک بار جزوه را خوانده و سپس همراه با جزوه فیلم را نگاه کرده و بعد از اینکه دقیق از روی فیلم نحوه تست زنی هر مبحث را آموخت سپس تست های جزوه را زده و با پاسخ تشریحی آن مطابقت بدهد و علت غلط بودن گزینه های دیگر را بیاموزد، زیرا آموختن غلط علتی می شود که شما دیگر آن غلط و اشتباه را تکرار ننمایید و حداقل سه بار این عمل انجام شود.

امید اینکه بر فراز قله های موفقیت بایستید زیرا این شما هستید که قلب تپنده ایران زمین خواهید بود. در پایان فرصت را غنیمت شمرده و مراتب قدردانی خود را از برادر بزرگوارم جناب آقای امیرطاها عباسی مدیر عامل محترم موسسه فاروس طاها که صبورانه در تولید محتوای فیلم های آموزشی درسی، مخصوصا درس عربی کمال تلاش خود را به کار بردند و نظرات بسیار سازنده و ارزشمندی داشتند، کمال تشکر را به عمل می آورم.

موفقیت شما آرزوی ماست
بابک خطیبی

عضویت کاربر

بازنشانی کلمه عبور

هفده + چهارده =