طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنندطراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

به فاروس طاها خوش آمدید | رسیدگی به شکایات: 09127715105 | ما را در اینستاگرام دنبال کنید:

استاد جعفر رنجبرزاده

استاد جعفر رنجبرزاده

مدرس درس دین و زندگی

جزوه کاملا به صورت ارتباطی و ترکیبی به طبع نگارش رسیده و از هیچ نکته ترکیبی موجود در سه کتاب دهم، یازدهم و دوازدهم غفلت نکرده است.

سلام و درود فراوان

شکر و سپاس خداوند مهربان که در مسیر خدمت به عرصه آموزش کشور شعاع های پر نور و فروزان موسسه فارومی طاها را هم مسیر ما قرار داد تا بتوانیم در وسعت سراسر کشور عزیز تجارب و آموخته هایچندین ساله خود را در خدمت دانش آموزان و دانش پژوهان قرار دهیم. با اندک بررسی و تحقیق بر اهمیت و ظرافت و گاهی پیچیدگی های موجود در درس ئین و زندگی خصوصا در سال های اخیر اشراف می یابند که همین امر بر ضرورت و اهمیت ( چگونه خواندن ) این درس می افزاید.

نحوه نگارش جزوه مورد نظر و تدریس کاملا در راستای آموزش نحوه ی صحیح مطالعه این درس مس باشد چرا که بسیاری از دانش آموزان عزیز حتی پس از تعداد دفعات زیاد مطالعه این درس همچنان توانایی کسب درصد بالا و مطلوب ندارند. پس شما دوست عزیز با دیدن فیلم های آموزشی مبتنی بر جزوه مورد نظر ابتدا نحوه ی صحیح مطالعه و سپس به تمام نکات و خصوصا ارتباط بین تمام مطالب احاطه ی کامل پیدا می کنید.

در اکثر مواضع مطالب درسی به صورت نموداری و ساختار درختی بیان شده تا قدرت تفهیم و تثبیت مطالب افزایش یابد. در ادامه با بررسی تعدادی از تست های هر درس مهارت های تست زنی و تسلط به دام های تستی را افزایش داده و نحوه استفاده از نکات خصوصا برداشت از آیات و روایات را به شما آموزش خواهیم داد. ابتدا هر درس را با جزوه و به همراه فیلم مطالعه کرده و سپس تست های مربوطه را مورد یررسی قرار دهیه و به این نکته اهمیت ویژه داشته باشید که یکی از اصلی ترین عوامل موفقیت در کسب درصد بالای درس دین و زندگی تکرار است و تکرار و تکرار و …
در پایان آرزومندم شعاع نور فاروس طاها فراوری تک تک دانش آموزان ایران عزیز تابیده و چراغ راهی برای آموزش همگان باشد.

موفقیت شما آرزوی ماست
جعفر رنجبرزاده

عضویت کاربر

بازنشانی کلمه عبور

1 × پنج =