طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنندطراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

به فاروس طاها خوش آمدید | رسیدگی به شکایات: 09127715105 | ما را در اینستاگرام دنبال کنید:

استاد محمدرضا فردوسی زاده

استاد محمدرضا فردوسی زاده

مدرس درس زیست شناسی

ما در فاروس طاها با استفاده از سه محور مهم و تعیین کننده یعنی جزوات درسی، بانک تست و DVD های آموزشی راه آموزش اصولی و مفهومی را برای شما هموار نموده ایم.

می گویند موفقیت تکرار لجوجانه کارهای ساده و درست است!

برای موفقیت درسی یا تحصیلی راه های ساده و درست را بیابید و لجوجانه آن ها را تکرار کنید. برای مثال در درس زیست شناسی برای یادگیری اصولی و مفهومی لازم است علاوه بر شرکت در کلاس درس و بهره گیری از توضیحات معلم، بارها و بارها کتاب درسی را مطالعه نمایید و هربار که میخواهید به مبحث جدیدی وارد شوید لازم است مجموعه نکات و جمع بندی های مربوط به مبحث گذشته را مرور کنید. مرور در واقع حلقه مفقوده یادگیری در بسیاری از دانش آموزان است. حل تمرین یا پاسخ گویی به تست های چهار گزینه ای قدم بعدی است. بدون تردید اهمیت اختصاص زمان مناسب برای تحلیل و بررسی سوال های چهار گزینه ای و آزمون ها اگر بیشتر از شرکت در آزمون یا حل تمرین نباشد قطعا کمتر از آن هم نیست. بیایید یک بار دیگر مسیر یادگیری را با هم مرور کنیم:

مطالعه دقیق کتاب درسی

حل تست و تمرین شامل آزمون های کار در منزل و آزمون های آزمایشی

شرکت در کلاس درس

جمع بندی مطالب (دوره یا مرور)

تحلیل و برسی تست ها و استخراج نکات آن

جزوه ای که پیش رو دارید بهترین ابزار برای جمع بندی مطالب درسی است و بر اساس متن کتاب درسی منابع کنکور 89 تدوین شده است. توصیه ما این است که پس از بهره گیری از DVD آموزش زیست شناسی که به تشریح مفهومی مطالب کتاب درسی می پردازد و پس از مطالعه کتاب درسی، با استفاده از مطالب این جزوات یادگیری خود را تعمیق بخشید و مطالب کتاب درسی را جمع بندی و مرور نمایید. توجه کنید که سه محور معرفی شده در فاروس طاها یعنی جزوات درسی، بانک تست و DVD های آموزشی به عنوان سه ابزار یادگیری صحیح، مکمل یکدیگر هستند و هر یک به تنهایی کاربری خاص خود را دارند و در مجموع در کنار یکدیگر هدف ما و شما را که همانا تسلط و یادگیری اصولی و مفهومی مطالب درسی است بطور کامل محقق می سازند و بدون شک با کمک این سه ابزار بی نظیر، نیاز شما دانش آموزان عزیز در هر سطح درسی به هر ناشر یا موسسه دیگر به طور کامل رفع خواهد شد و جان کلام اینکه اکنون ما به مدد حق ابزار کسب موفقیت شما را فراهم نموده ایم.

شاد، پیروز و سربلند باشید
محمدرضا فردوسی زاده

عضویت کاربر

بازنشانی کلمه عبور

سه × 4 =