طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنندطراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

به فاروس طاها خوش آمدید | رسیدگی به شکایات: 09127715105 | ما را در اینستاگرام دنبال کنید:

استاد محسن کرد افشار

استاد محسن کرد افشار

مدرس درس زبان انگلیسی

با خواندن این جزوه و تماشای فیلم های آموزشی مربوط به آن دیگر نیازی به کتاب های دیگر یا کلاس های متعدد نیست.

درود و سلام

فاروس طاها جایی است که که همچون فانوسی دانش آموزان را به مقصد درست کنکور هدایت می کند. جزوه ای که در اختیار شما است شامل مطالبی است که نیاز شما داوطلبین و دانش آموزان عزیز را برآورده می کند، به طوریکه با خواندن این جزوه و تماشای فیلم های آموزشی مربوط به آن دیگر نیازی به کتاب های دیگر یا کلاس های متعدد نیست. همچنین برای هر درسی تعداد قابل ملاحظه ای تست های مختلف از لغت، گرامر کلوز و درک مطلب نیز تهیه شده که قطعا در تثبیت یادگیری مطالب کمک شایانی به شما عزیزان خواهد کرد. محتوای این جزوه:

 

بخش دوم: توضیحات کامل گرامری

بخش چهارم: درک مطلب و توضیحات نکته ای

بخش ششم: تلفظ

بخش هشتم: پاسخ تشریحی مربوط به تست ها

بخش اول: لغات مربوط به آن درس

بخش سوم: بخش نوشتاری

بخش پنجم: افزایش دامنه لغت

بخش هفتم: تست های مربوط به موارد فوق

بخش آخر: پاسخ کلیدی تست ها

چگونه از این جزوه استفاده کنیم؟ ایتدا لغات مربوط به یک درس را کامل مسلط می شوید.
سپس مطالب گرامری این جزوه را مطالعه می کنید و با این آمادگی به سراغ ویدئو های مربوط به این درس می روید تا تدریس این درس بهتر و قویتر فرا گیرد و در نهایت وارد تست های این جزوه می شوید و پس از حل این سوالات به سراغ پاسخنامه آن رفته و مشکلات احتمالی خود را مرتفع می کنید.
در پایان فرصت را غنیمت شمرده و مراتب قدردانی خود را از برادر بزرگوارم جناب آقای امیر طاها عباسی مدیر عامل محترم موسسه فاروس طاها که صبورانه در تولید محتوای فیلم های آموزشی درسی، مخصوصا درس زبان، کمال تلاش خود را به کار بردند و نظرات بسیار سازنده و ارزشمندی داشتند، کمال تشکر را به عمل می آورم.

 

موفقیت شما آرزوی ماست
محسن کرد افشار

عضویت کاربر

بازنشانی کلمه عبور

چهار × چهار =